זום חובה! מתנה - מפת חיים בשידור חי

רנטגן לנפש להתנעת שינוי חיובי בחיים

מתי לאחרונה ביצעת רנטגן לנפש שלך?

מתי בפעם האחרונה הבנת את עצמך לעומק ועשית שינוי?
איך אפשר להגיע למצב שבו לא תפחדי מדבר?

עד מתי תלכו לטיפולים, אימונים, תהליכי ליווי, תחלמו על שינוי, תפנטזו חזון...

להיות או לחדול?

איך לגלות את הייחודיות שלך, את העוצמות החבויות בך ולהכיר את ה'אני' המדויק שלך; ללמוד איך לפרוץ את תקרת הזכוכית בכל הרבדים בחיים

להרשמה ללא עלות לזום>> (מספר מקומות מוגבל)

במקום להגיע לכעס, תסכול עמוק, תקיעות, חוסר הגשמה, בדידות ופחדים שמשתלטים עליך, אני רוצה להראות לך דרך אחרת!
מה תלמדו בזום?
icons

מפת דרכים לשיטת ה'גשטאלט יהודי'

icons

מפה אישית לגילוי האני האמיתי שלך

icons

יסוד החיים למציאת בהירות תמידית ויציאה מבלבול

icons

איך להגיע למצב שבו אינך פוחד/ת מכלום ומאף אחד

אודות סיגל אהביאל

בעלת ניסיון של מעל 30 שנה בתחום הנפש. ייסדתי וניהלתי את "מרכז שיח הלב להכשרת מטפלות גשטאלט יהודי", מחברת הספר "חיפוש מדריך למודעות רוחנית רגשית", ומורת דרך לרבים הרוצים להשיב את עצמם אל עצמם ואל בוראם.

בתחילת דרכי המקצועית כמטפלת ובמהלך השנים, החלו להגיע אליי בקשות חוזרות ונשנות ללמד לרבים את הדרך הייחודית שבה טיפלתי. אתוודה ואומר, שטרם ידעתי אז, שתחת ידי מונחת דרך סדורה שבאפשרותה לתת מענה אמיתי ויציב. אך המסר שעליו דיברתי, אותו חייתי ושידרתי כלפי חוץ, התחיל להתפשט בלי שנתתי דעתי עליו. עם הזמן, ככל שחדרה אלי ההכרה שיש בידי שיטה מבוססת, ברורה ומרפאה, כך גם חשקה נפשי להעביר אותה לכל מי שמחפש נתיב ברור להבנת כוחות הנפש והתחברות אל הטוב השורשי שבתוכו.

 

כשהמחזור הראשון של קורס שפתחתי הניב במפתיע מחזורים נוספים אחריו, הבנתי שנפתח בית ספר שמלמד שיטה סדורה ומאירת עיניים שנוטעת באנשים את היכולת לזהות את האור מתוך החושך ולעזור לעצמם. למרבה שמחתי התלמידות דיווחו על כך שרכשו צלילות פנימית שאפשרה להן לגלות את המקור לבעיותיהן, ומשם את הדרך חזרה אל מרכז פנימי ויציב. קראתי לבית הספר שיח הלב, כיוון שכל תהליך ההתבוננות הנפשית שלנו, הוא למעשה חשיפה של השיחה המתרחשת בתוך ליבנו ממילא, בין אם אנחנו מודעים לה ובין אם לא.

"הגשטאלט היהודי', השיטה הייחודית שמציגה סיגל אהביאל, מגלה את חקר הנפש ואת ארבע תנועות הנפש באופן מדויק שנוגע לשורש האמת. אלה היו עבורי לא רק עוד מחקר, אלא חיבור ממשי לחיים!
למדתי, הכרתי והתחברתי אל כוחות הנפש שקיימים בי וזיהיתי כיצד הם באים לידי ביטוי בחיי, מול ילדיי, מול הוריי ומול אשתי. הבנתי מה בי זקוק לאיזון ומה בי עדיין ממתין להתגלות. למדתי על נוכחות של חלקים חבויים באישיותי, וזיהיתי כיצד הם מבקשים להתממש בתוכי.
למדתי להכיר מה בורא עולם רוצה ממני, ומדוע הוא שם אותי במצב שנראה לכאורה חסר מוצא. למדתי מה הם כבוד ונפרדות ומה הם חיבור ונתינה אמיתית.
למדתי את עבודת החיים הבלתי פוסקת שבה עלינו לזהות שוב ושוב את המסע האישי שלנו בלי ליפול להאשמות ובלי להיכנע לסלופי ה'מדמה העכור'.
הבנתי מהי המשמעות של הכנעה אמיתית לבורא עולם, שמובילה אותנו במסלול מדויק עד לאיזון שלם. למדתי מה הוא רוגע אמיתי ומה היא שמחה שמתגלה מתוך נביעה פנימית. הכרתי מה הוא איזון נפשי ואת העוצמה של להיות אדם בלתי תלוי. הפנמתי מה זה להיות שלם ולמדתי שבמקום שקשה דווקא שם טמונים ההצלחה, החיבור והשמחה.
בעיקר הפנמתי את מרכזיות רצון הבורא שמנווט אותי בחיי ושכל הנצרך לי הוא רק להקשיב למסריו שמדברים אליי דרך כוחות הנפש שטמן בי.
המשכתי להעמיק במאות שעות נוספות בלימודי ההמשך של סיגל אהביאל, כך שכל צעד במשעול שבו צעדתי קירב אותי לעוד גילוי והפיח בי שמחה פנימית אין־סופית, ממש כמו הנביעה הפנימית שעליה סיגל אהביאל מלמדת."
אהרון רוט

בעידן שבו כולנו לומדים התפתחות אישית, עוברים תהליכי טיפול ונמצאים בעולם בלתי מוגבל של ידע;
מה כבר אפשר לחדש לך?! אני רוצה להוכיח לך שיש כאן גילוי פנימי אמיתי עבורך. הרשמי עכשיו לשיעור>