חדש בשיח-הלב

תוכנית יחודית חד-שנתית לגילוי הטוב השורשי שבך

מסע ייחודי חד שנתי לטעימה עוצמתית ומעמיקה

שילוב עוצמתי בין תראפיית גשטאלט
לבין תורת רבי נחמן מברסלב
במסלול חד-שנתי יחודי

מה תקבלי במהלך השנה?

way1
כלי טיפולי משנה חיים

השיטה ששינתה לאלפי נשים את החיים – 'הגשטאלט היהודי' ואבחון תנועות הנפש על פי 'הארבעה שחייבים להודות'

pic8
התמודדות עם אתגרי החיים

תמצאי דרך בטוחה שתחבר אותך אל העוצמה שתמיד הרגשת שקיימת בך ותקבלי כלים להתמודדות מאוזנת ובריאה עם אתגרי החיים.

way3
תבני בתוכך עוגן יציב

תרכשי כלים ליצירת איזון ורגיעה עמוקה דווקא באותם מקומות כאובים שבנפשך ובנפש הקרובים לך.

pic7
שיעורים לצפייה יישלחו אלייך כל שבוע למייל

הקלטות השיעורים נשלחות אלייך בכל שבוע לצפייה ותירגול חוזר. תוכלי לצפות ולקבל תובנות חדשות.

מסע ייחודי חד שנתי לטעימה עוצמתית ומעמיקה
של השיטה ששינתה לאלפי נשים את החיים –  'הגשטאלט היהודי' ואבחון תנועות הנפש על פי  'הארבעה שחייבים להודות'
דרך בהירה לנגיעה פנימית, מדוייקת ומרפאה.

התוכנית מציעה לך שנה של בהירות משמעותית בהבנת נפשך.

תרכשי כלים ליצירת איזון ורגיעה עמוקה דווקא באותם מקומות כאובים שבנפשך ובנפש הקרובים לך.

תעברי תהליך מרתק מחודד ומעמיק 

 שיטת לימוד ייחודית – בכל מפגש תצפי בטיפול של סיגל באחת ממשתתפות הקבוצה
תוך אבחון הטיפול על גבי מסך
את תיכנסי לראש של האישה והמאסטר מפתחת שיטת הגשטלאט היהודי ואבחון הנפש על פי ארבעת היסודות – הארבעה שחייבים להודות

למי מיועדת הסדנא?

הסדנא מתאימה למטפלות שרוצות לטעום העמקה ודיוק נוסף
בתחום הטיפול וגם לנשים שרוצות התחדשות ונגיעה מחודדת
פנימה אל נפשן ואל נפש קרוביהן.

אם את מטפלת רגשית ומוצאת את עצמך שוב ושוב מתוסכלת מזה שלא ברור לך מה לעשות עכשיו כדי לעזור למטופלים שלך כשהם מספרים לך את הכאב שלהם, כאן את תקבלי מענה. את תלמדי לזהות את הלא מודע שלהם מדבר אליך לכל אורך התהליך הטיפולי ותדעי להוביל אותם בבהירות אל העוגן היציב שבתוכם שנטשו אותו ואל והשמחה הפנימית שהם איבדו. הם יקבלו ממך דרך ברורה ויודו לה' על שפגשו אותך.

את עומדת להיות מסוגלת לטפל בעצמך – בעצמך:)

ממש להיות המטפלת האישית שלך!

סיגל אהביאל

עוסקת בחקר עולם הנפש ומטפלת כ-30 שנה.
מחברת הספר "חיפוש – מדריך למודעות רוחנית רגשית"
ומפתחת אבחון תנועות הנפש על פי הארבעה שחייבים להודות המקבילים לארבעת היסודות.

תלמידות מספרות

אני רוצה לשתף אותך מה אומרות עוד נשים שלמדו את השיטה ומיישמות את הכלים האלו בחיים.
תראי איך זה שינה להם את החיים ואיך זה העצים אותן.

את מקבלת גם המון בונוסים

בונוס 1

ליווי אישי יד ביד עם מנטורית אישית

כיון שחשוב לי לאפשר לך מענה אישי לאתגרי החיים שלך, אני נותנת לך במתנה שבע פגישות טיפוליות אישיות בטלפון עם המנטורית המדהימה של התכנית. תוכלי לנצל את הפגישות במהלך חודשי התכנית.

שווי הבונוס - ₪1750

בונוס 2

"נפש משוחררת" - איך לחיות חיים משוחררים רגשית ומעשית

ארבעה שיעורים שבהם תלמדי מה הוא "גשטאלט שלם" ו"גשטאלט פעור" ומה ההשפעה של כל אחד מהם עליך. תלמדי לזהות מה עיקר ומה תפל בחיים שלך ותרכשי דרך להבין את עצמך בצורה ברורה ומעמיקה שתיתן לך כלים להיות יציבה ומחוברת לכוח שלך גם מול מצבים שבעבר היית בהם מבולבלת ומתוסכלת.

שווי הבונוס - 450 ₪

בונוס 3

לעבור את המסע בהצלחה

ללמוד איך לעבור בביטחון משלב לשלב בתהליך המודעות העצמית שלך

שלושה שיעורים שבהם תלמדי מה מצפה לך במסע שלך להכרות עצמית ואיך לעבור משלב לשלב בביטחון עצמי ובתחושה של בהירות. אם פעם היית מתייאשת בכל פעם שהיחסים עם עצמך או עם אחרים עלו על שרטון – את תקבלי בהירות וכוח להבין בדיוק מה קורה ביניכם ולקדם את היחסים.

שווי הבונוס - 390 ₪

בונוס 4

תקשורת של אמת

איך להפסיק לשקר לעצמך. להכיר את עצמך ולדעת להיות ברורה ובהירה בתקשורת שלך עם אחרים.

חמישה שיעורים בהם תרכשי תמונה בהירה של התהליכיות שהנפש שלך עוברת עד שהיא לומדת להביע את עצמה בצורה אמיתית ומדויקת. תביני מדוע את נוטה לברוח ממצבים מכאיבים ותקבלי כלים לתקשורת ישירה ובהירה ותביעי את עצמך באופן שמי שמולך יקבל את דברייך וישתף איתך פעולה.

שווי הבונוס - 600 ₪

בונוס 5

להיות המאבחנת של עצמך

לדעת לאבחן את עצמך ולהבין את הסיבות מאחורי התנהגויות והרגשות שלך ושל אחרים

הדרכה מדהימה שלי בה תקבלי כלי ייחודי, חדשני ומעשי שפתחתי במהלך ה20 שנה האחרונות – אבחון נפש על פי "הארבעה שחייבים להודות". כלי של אבחון מדויק של עצמך ושל כל מי שסובב אותך. ההתנהגויות "המעצבנות" והבלתי מובנות שלך ושלהם יהפכו למובנות בעיניך וכך לא תרגישי יותר ניכור כלפיי עצמך או כלפי אחרים. יירבו השלום וההבנה בינך לבין עצמך וגם בינך לבין אחרים – בעלך, ילדייך הורייך והחברים.

שווי הבונוס - 250 ₪

בונוס 6

התבודדות מכוונת

איך לחזק את עצמך בלי להיות תלויה באחרים שיבינו אותך

שני שיעורים שבהם תלמדי כלי מדהים איך ליצור שיחה משמעותית ומדויקת עם הנפש שלך. תלמדי לדבר עם עצמך באופן שיקנה לך המון כוח לצאת מרגשות תקועים ובלתי מובנים בתוכך. את תדעי להעביר את עצמך תהליך בלי שתהיי תלויה במישהו אחר כדי שיסביר לך את עצמך.

שווי הבונוס - 290 ₪

בונוס 7

הדרכה מיוחדת למטפלים

איך להשאיר את המטופלים מחוברים לתהליך הטיפולי ואיך לאפשר לתת המודע שלהם להתגלות

בונוס למטפלים שיעשיר את הקליניקה הטיפולית אם יש לך. תלמדי איך לאפשר לתת המודע של עצמך ושל המטופלים שלך לבוא לידי ביטוי ואיך להבין אותו. גם אם את לא מטפלת את תהני מאוד מהבונוס הזה כי תוכלי ליישם אותו עליך ועל ילדייך.

שווי הבונוס - 320 ₪
מכתב ממני אלייך

אף אחד מאיתנו לא נולד לנסיבות חיים שהן "כפפה ליד". גם אני, כמו כולנו, עברתי ועוברת כל הזמן אתגרים בחיים. את בטח מכירה את האתגרים הללו שאת יודעת שאת יוצאת מהם באחד משני מצבים – או מרוסקת ומרוקנת לגמרי או מחוזקת ומלאת השראה.

 

מהיום שנולדתי חיפשתי את הסוד הנפשי הזה שיהפוך את האתגרים בחיים שלי ושל אחרים למקפצה – במקום למכונת גריסה שבמצב הכי אופטימי אנחנו יוצאות ממנה עצבניות, מבולבלות וחסרות מנוחה.

 

אני מתוודה שהיו גם לי רגעים שחשבתי שאין דרך כזו. הרגשתי שאותם נתיבים ללא מוצא שהחיים יודעים לייצר הם גדולים עלי בכמה מידות ושנסגרו כל הפתחים למימוש. החלום שלי על חיים מלאי חיות, שמחה ומשמעות שהופכים כל דבר שקורה למקפצה ולהתחדשות – לעיתים היה נראה רחוק וממש בלתי מושג.

 

דווקא הרגעים האלו שבהם נראה לי שנסגרו כל הסיכויים, גרמו לי לחפש ביתר שאת וביתר און את הפתח ליצירת שינוי ברור ויציב בחיים. לא יכול להיות שאין פתח כזה. לא יכול להיות שאין קוד עמוק ומדויק שיכול להפוך כל מצב ממצב משולל כוח למצב מעורר כוח ומחדש.

 

החתירה הזו קדימה והצעקה של רבי נחמן "אין יאוש בעולם כלל" שהדהדה לי בלב, חיזקה אותי להמשיך לחפש והחזיקה אותי לא להתייאש מאף אחת בימים עתידיים כאשר פגשתי מטופלות שהיו מרוסקות ומיואשות. האמון שלי בהן היה אותו אמון שלי בי עצמי שהחזיק אותי ברגעים שבהם חשבתי שאין יותר פתח החוצה. כי ידעתי שיש! ועוד איך יש! יש דרך ברורה שיכולה להפוך כל ייאוש לעוצמה אדירה. דרך ברורה לצעוד עליה. דרך שנותנת חיבור לכוח פנימי גם ברגעים קשים מאוד.

אם אני מיישמת אותה בחיי אז גם את יכולה! כל אחת יכולה. אפשר להפוך את החיים שלנו לבעלי עוצמה פנימית וחיבור עמוק בכל זמן ובעיקר במפגש עם מצבים מאתגרים בחיים או בתוכנו. אפשר למצוא חיבור פנימה אל הטוב שבנו ואל הטוב של בורא עולם. ומי שיגיד לך שזה לא אפשרי – אז אל תאמיני לו!

 

אני ממש מתרגשת להזמין אותך להכיר את הדרך שתגלה עבורך את הפתח הזה בתוכך. מאוד רוצה שתאמיני בעצמך שאת יכולה. שתגלי בפועל ממש את כל היופי והיכולות שלך.

 

כל מה שנדרש ממך הוא להסכים להצטרף אלי לסדנא שנתית וללמוד איך להיכנס פנימה אל תוך עצמך ולהסתכל לאמת שלך בעיניים. בדיוק כמו שאני עושה ועשיתי באותם רגעים שנראה היה לי שאין פתח החוצה מרוב ייאוש. ואז כשהסתכלתי לאמת בעיניים בלי לפחד, פתאום נפתח לי חיבור פנימי חדש, מעצים והרבה יותר מחזק ועמוק ממה שחשבתי אי פעם שקיים בי. גם לך יש בתוכך עולם ומלואו של עושר פנימי שמחכה לך לגלות אותו ולממש אותו. ממש במרחק נגיעה. האמיני בזה, כי אני מאמינה בך. מאוד!

 

הייתי רוצה לראות אותך מתחברת אל האמת העוצמתית שלך.

 

פיתחתי עבורך במהלך 30 שנה שיטה סדורה, מובנת וקולעת הישר פנימה אל עולמות נסתרים שבך. שיטה שמשחררת מחסימות רגשיות ורוחניות ברבדים עמוקים ובאופן מדויק. שיטה בדוקה ומנוסה שיצרה שינוי אצל אלפי נשים.

 

זו שיטה שהיא תורנית במאה אחוז וטיפולית במאה אחוז. את תלמדי תהליכי נפש מבוררים ומדויקים. תתמלאי בסיפוק גם תוך כדי תהליך של הכרות עצמית. תרגישי שאת נוגעת בעומק האמת הפנימית שלך שתיצור שינוי לטובה בחיים שלך.

 

תגלי מי היא האת האמיתית שנמצאת תחת הרגשות השליליים שלך ותהיי האדם שתמיד הרגשת שאת.

היחסים שלך עם המשפחה והחברות ישתנו לטובה כי תדעי להביע את עצמך באופן אמיתי וברור ולהבין מה את מחפשת ביחסים. גם היחסים שלך עם עצמך יהיו אוהבים יותר והמועקה שמידי פעם מלווה אותך תעלם.

אמנם זה תהליך והתוצאות שחיפשת לא יגיעו בן רגע אבל אם תתחילי לצעוד על הדרך הזו באומץ מובטח לך שתשיגי את מה שחיפשת.

 

קראתי לשיטה "גשטאלט יהודי" כי היא שילוב של תראפיית הגשטאלט ושל תורת רבי נחמן מברסלב. שילוב חזק של נגיעה עמוקה בנפש וחיבור לתורת חיים מדויקת. לא היתה אחת שלא נחשפה לתכנים הללו ולא הרגישה שמשהו עמוק הואר בה.

רוצה שרכזת הקורס תחזור אלייך?

מלאי כאן את פרטייך ונציגה תחזור אלייך בהקדם