נָעִים לְהַכִּיר

הכירו את הגשטאלט היהודי

היכרות בסיסית

הפנמה של דרך אמת

רכישת כלים מתקדמים

התמקצעות בשיטה

יציאה לדרך הטיפולית

בואי להכיר את הגשטלאט היהודי:

הגשטלאט היהודי הוא שיטת טיפול חדשנית המבוססת על מחקר קליני רב שנים וחיבור הדוק לתורת ישראל.  שיטה שמחברת בין תורת רבי נחמן לבין תראפיית  הגשטאלט. 

מוזמנת ליצור היכרות ראשונית עם הגשטאלט היהודי שתיתן לך תמונה בהירה על עולם הנפש ותקנה לך כוח לחיים מלאים באור האמת.  

את מוזמנת גם ליצור עם השיטה היכרות מעמיקה ומשנת חיים בשורש. תלמדי לטייל בתוך נפשך ונפשם של אחרים ותרכשי מפה מחודדת ומאירה שעל נתיבותיה תלמדי להשיב אותך ואותם אל עוגן פנימי יציב. את תודי להשם על השורש הטוב שהתחברת אליו והם יודו לך על אור האמת שיתגלה להם ועל היותם יותר מלאי ביטחון והשראה פנימית. 

היכרות בסיסית עם השיטה

תחשפי לאמת בהירה

בשלב הזה תביני את עקרונות הגשטאלט היהודי ותקבלי הארה איך הנפש עובדת. תפנימי את השיח הפנימי שקורה בינך לבין עצמך ובינך לבין בורא עולם בכול דבר ועניין בחייך.

"המאמרים שלך הם כמו חץ בלב. או יותר נכון לטיפה חמה. המטופלות שלך זכו בך. את רופאת נפש וזה מה שאנשים זקוקים – לרפואת הנפש. כול פעם שיושבת וקוראת את המאמרים שאת שולחת אני מרגישה כאילו זו אני שדיברת עליה".
א.ב 

צפייה במדריך החינמי

רוצה להבין את הסיבה להתנהגויות האוטומטיות שלנו? איך לשפר יחסים? לראות את הטוב בכל מצב? ועוד בסדרת סרטונים מדהימה

לסדרה החינמית

לחצי כאן

קריאת מאמרים ותוכן

את מוזמנת לקרוא מהמאמרים הרבים והמגוונים העוסקים בחיבור בין עולם הנפש והתורה.

לקריאת מאמרים

לחצי כאן

מפגשי 'על הספה'

את מוזמנת לשריין מקום ולהגיע למפגשים המתקיימים מספר פעמים בשנה.

ל'על הספה'

לחצי כאן

צפייה בסרטונים

את מוזמנת לצפות בהמון סרטונים כאן באתר או בערוץ היוטיוב שלנו.

לצפייה בסרטונים

לחצי כאן

הפנמה של דרך אמת

תתחברי פנימה ותחווי הקלה ראשונית בחיים האישיים שלך

בשלב הזה נפנים את השיטה בחיים האישיים. לא מספיק לדעת את האמת כדי להירפא אלא שיש להיחשף אליה בחיים האישיים שלנו. תגלי מעיינות של אור פנימי שכוסו תחת הרים של שקר וערפול. 

"תודה סיגל! קיבלתי מתנה מההרפיה הזו. החיבוק הזה נסך בי הרבה ביטחון וכוח".
מירית דהאן

"הכרת הטוב אליך! הדרך שפיתחת כל כך עוצמתית. הטיפול היום היה ממש מאלף. הליכה ממש עקב בצד אגודל. מלאכת מחשבת".
אסתר מישל

הספר "חיפוש"

את מוזמנת לקרוא את הספר חיפוש ותלמדי ליצור שיחה אמיתית בינך לבין השם.

לרכישת הספר

לחצי כאן

הספר "להתחבר לנביעה הפנימית"

את מוזמנת לקרוא את הספר "להתחבר לנביעה הפנימית" בו תלמדי על כוחות הנפש שלך ותדעי לנתב אותם מחוסר איזון לאיזון על ידי אין ספור תרגילי יישום.

לרכישת הספר

לחצי כאן

תהליך טיפולי

את גם מוזמנת לתת לעצמך מתנה משנת חיים בדמות תהליך טיפולי שתעברי עם סיגל או עם אחת מבוגרות בית הספר. הטיפול בגשטלאט יהודי מחבר אותך מיידית פנימה ונותן לך כלים להישען על עצמך באמת

לתיאום טיפול

לחצי כאן

רכישת כלים מתקדמים ליישום השיטה בחייך

תלמדי את הפנימיות של השיטה

אם את רוצה ליישם בפועל את השיטה ולהכיר את נבכיה הפנימיים ולא רק את מה שהיא עושה לך ולאחרים את מוזמנת ללמוד את הבסיס הרחב העמוק והתורני שעליו מושתת הגשטאלט היהודי.

"תודה על השיעור המעניין! בכלל אני מרגישה שהשיעורים האלה נותנים הסתכלות עמוקה על האירועים. כאילו אני נכנסת לרבדים יותר עמוקים של החיים. תודה סיגל!" תמר פלד

הקורס האינטרנטי

קורס אינטרנטי בן 27 שיעורים משני חיים ומעמיקים. מיועד בעיקר עבור גברים שלא יכולים להגיע למפגשם פרונטאליים.

תכנית לימודים חד שנתית "להיות את באמת"

תוכנית "להיות את באמת" – 27 שבועות כול שבוע שיעורים אליך למייל, שישה עשר מפגשים פרונטליים בהם אתן לך מענה על כול השאלות. תכירי נשים מיוחדות. תעמיקי את ההבנה של החומרים הנלמדים ותצפי בטיפול באחת המשתתפות תוך כדי שתקראי את האבחון של סיגל על גבי מסך.

תחווי שעתים של מתיקות וצלילה פנימה עם חברות שדומות לך. תלמדי איך תורת רבי נחמן והגשטאלט הם בעצם אחד. תביני את עצמך ואת הבעל והילדים שלך בעמקות שתסביר לך את ההתנהגויות ה'מוזרות' שלהם ותרכשי כלפיהם אמפתיה שתחבר ביניכם. ובעיקר תתחברי פנימה אל עצמך כי תביני את המסע המסוים רק לך ותתני לעצמך מענה במקומות כואבים.

התמקצעות בשיטה

תרכשי כלים טיפוליים עוצמתיים ומדויקים במסלול הכשרה תלת שנתי

אם חשקה נפשך לא רק להכיר לעומק את המפה של הגשטאלט היהודי אלא גם להכיר את החומרה הפנימית ואת המפה שעליה צועדת הנפש בנבכים הכי עמוקים ולא מודעים שמשפיעים על כול הרבדים בחיים – את מוזמנת להתמקצע בשיטה ולהיות מטפלת מחודדת מעמיקה שמובילה אחרים להיכרות עם עצמם שאין עמוקה ממנה. שמחה (ומתרגשת..) להציג בפנייך את מסלול ההכשרה התלת שנתי.

"את מתנה מדהימה כאן בעולם… מיילדת נשמות שאת.. אוהבת אותך ומודה לך על הזכות ללמוד ממך.. את שליחת אור של אמת. השם כל כך שמח בך ששמת אותך פה לתקן את העולם רגעים לפני הגאולה" 
חגית שחל

מפה מחודדת של נפש האדם

תקבלי מפה מחודדת עד דקי דקויות של נפש האדם. תעברי תהליך אישי בו תפגשי את עצמך בעומקים שישוו לחייך תחושת חירות והארה שתהיה שלך תמיד. תקבלי כלים טיפוליים בהירים כמיקרוסקופ ותלמדי ליישם אותם בחייך ובחיי המטופלות שלך. תהיי מטפלת שמובילה אנשים לחיים אמיתיים.

אחיות למסע

תכירי נשים שיהפכו להיות אחיותייך לדרך. כולן ידברו את אותה השפה שמאירה את החיים באור בוהק שמחבר בבהירות פנימה.

שיעורים ומפגשים

כול שבוע יישלחו אליך שיעורים למייל. ותוזמני ל 27 מפגשים בני 6 שעות אקדמאיות.

תירגול

בכל שנה משלושת השנים תעברי תרגולים של אימון כוחותייך בפועל ותצפי בטיפולים של סיגל במשתתפות הלימודים תוך שתצפי בהקלדה של סיגל את אבחון הטיפול. בצפייה בטיפול של מישהי אחרת תרגישי שגם את נוגעת בנפשך משום שכאשר האמת מתגלה, היא מהדהדת בנפשה של כול אחת במקומה היא.

3 שנות לימוד

בשנה הראשונה תקבלי את המפה הכללית של המסע של כול אדם בעולם ותכירי את כוחות הנפש שפועלים בו באופן מאוזן ולא מאוזן. תחזירי את הגה ההנהגה על חייך שוב אליך ותבני בסיס לעוגן פנימי יציב וחזק. בשנה השנייה תלמדי כלים מחודדים ומקצועיים של השיטה. תרכשי חדות חשיבה בהירה ומדויקת להפליא כדי להניע את נפשך ונפש המטופלות שלך לנגיעה בהירה ואמיתית פנימה. בשנה השלישית תעמיקי את דמות המטפלת שבך ותקבלי כלים פרקטיים ליישום כוחותייך בשטח והפנמה מעמיקה של התכנים הנלמדים.

שלוש שנים של תענוג, העמקה, צלילה פנימה, התחזקות והתחדשות שלא הכרת מימייך.

יציאה לדרך אל המטופלות שלך

הדרכה וליווי

בוגרות מסלול ההכשרה מוזמנות לליווי מקצועי אחת לחודש.  תקבלי הדרכה עבור הטיפולים שלך בשטח ותרכשי ביטחון ובהירות להמשך הדרך. תתעדכני בחידושים ובהבהרות על שיטה.  תאזרי בכוח לפריצה האישית שלך והיישום שלך אותך בשטח כדי שאורך המיוחד יוכל לצאת מהכוח אל הפועל. לא רק זאת אלא שבית הספר יפנה אליך מטופלות.  

"לעולם לא נוכל להיות כמו סיגל מורתנו המדהימה. אבל יש עצה שפועלת נפלא והיא ההשתתפות בלימודי ההדרכה שמעניקים לנו ידע חדש. אנחנו לומדות לדייק את עצמנו כמטפלות ובמהלך הטיפול מבינות טוב יותר את השלבים ואיך לנתב אותם. זה מאפשר לנו לבוא לטיפולים ממקום יציב וחזק ומלא באמונה שאנחנו מקצועיות ושיש לנו דרך מיוחדת שפועלת ישועות!"
אסתר גוטסמן.

אחרי סיום הקורס התלת שנתי,

הגעה ל 10 מפגשים אחת לחודש למשך 6 שעות אקדמאיות.

התעדכנות בחומרים חדשים, תרגול וניתוח מקרים.

צפייה ב 10 טיפולים שבהם סיגל מקלידה את האבחון על מסך.